Творчий ступор. Хто з ним не знайомий! Здається, що всі теми вже вичерпані, про все написано. А за планом у вас сьогодні - завтра нова стаття (правильно, планування - одна з складових успіху).
Про що писати в блозі?
Зрозуміло, що на зміст блогу (по суті - особистого щоденника) відкладається відбиток особистості автора. Але не може блогер весь час писати про себе коханого. Тоді про що писати в блог, щоб читачам було з вами цікаво?
Правило 30-ти відсотків
Фахівці рекомендують про все писати «в міру».
30% статей має бути на тему блогу: інформаційні статті, глибока проробка статей інших фахівців, можливо, тексти енциклопедичного типу або з елементами навчання, але цікаві вашій цільовій аудиторії.
30% - публікацій про свій досвід в якій-небудь сфері, свою точку зору на якісь питання, експерименти з сервісами. Наприклад, ви встановлюєте плагін або тестуєте роботу якогось сервісу. Робіть скріншоти своєї роботи. Потім доповніть ці матеріали своїми коментарями - це і буде матеріал для вашої нової статті. Або взяли інтерв'ю у цікавої людини - напишіть свою думку. А це - знову нова стаття.
Відмінно працює обговорення суперечливих тем. Люди будуть сперечатися, збирати групи однодумців, а це ретвіти поста, нові відвідувачі і зворотні посилання.
Ще одна третина (30%) - це новини по вашій темі, добірки цікавих статей з інших блогів, огляди по новим продуктам, сервісам. Для сеошників, наприклад, тема новин невичерпна. Пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми. Що вчора працювало, сьогодні вже не актуально. Писати можна нескінченно.
10% - гумор. Деякі блогери цю пораду сприймають буквально, і кожен свій пост завершують анекдотом або смішним відео.
Немає коментарів:
Дописати коментар